KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Epol´ya (Bu metinde "Epol" olarak kullanılacaktır) aittir.

Epol internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Epol ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Epol internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini epol.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. epol.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Epol internet sitesini ziyaret eden ve Epol sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Epol. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi