• DESIGN | PRODUCTION | SOLUTION

Teklif Al

Fiyat Teklifi Alın

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER : Polyester, cam takviyeli polyester ( CTP ), kompozit, balistik kompozit, jelkot, cam elyafı, epoksi, ahşap, MDF, alçı ve benzeri malzemeler ile imal edilen herhangi bir endüstriyel ürünü, tasarım aşamasından başlayarak, arge, modelleme, astarlama, CNC kesim, kalıp, döküm, el yatırması, trimleme, üretim ve boyama gibi bütün aşamalarını tamamlayarak kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Talebiniz doğrultusunda, kapasitemiz oranında, bu ürünlerin seri imalatlarını da gerçekleştirebiliyoruz.

YAŞ BOYA UYGULAMALARI : A kalite akrilik, metalik, poliüretan, tek kompenantlı selülozik ve sentetik boya, epoksi boya ve su bazlı yaş boya uygulamaları, astar uygulama, aşındırma ( zımpara ) ve kumlama hizmetlerimiz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BOYA TESİSİ İMALAT VE KURULUM : İş yerinize ve üretiminize uygun olacak şekilde projelendirerek toz elektrostatik ve yaş boya tesislerinin üretim ve kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

CTP KOMPOZİT KUMLAMA PARKURU: Cam takviyeli polyester, polyester, kompozit vb parçalar için hızlı ve zarar vermeden kumlama hizmetleri sağlıyoruz. Ayrıca iş yerinize ve üretiminize uygun olacak şekilde projelendirerek polyester kumlama cihazları üretimini de gerçekleştiriyoruz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, uzman arkadaşlarımız size en kısa sürede bilgi sağlayacaklardır.

Epol® Cam Takviyeli Polyester Otomotiv Kimya ve Plastik Mamüller Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Yasal Bilgiler

Adres: Ramazanoğlu mah. Mimar Sinan cad. Sultan Sk. No:12 34906 Pendik / İstanbul / Türkiye

Bizi Takip Edin

Copyright © 2022 EPOL® Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Epol'de ara

Epol® Cam Takviyeli Polyester Otomotiv Kimya ve Plastik Mamüller Sanayi Ticaret Limited Şirketi